Móda a obliekanie

Do spoločnosti sa oblečte elegantnejšie ako do práce. Hlavne ak idete na večeru s nadriadeným. Malá zmena v oblečení urobí z vás šarmantnú dámu. Stavte na klasickú eleganciu s jemným nádychom luxusu. 

Oblečte si namiesto čiernej farby oblečenie v tmavomodrom prevedení. Tmavomodré šaty z lurexu, k nim tmavé bezšvové pančuchové nohavice, lodičky, kabelku so striebornou rúčkou, korále či náhrdelník, náramok a náušnice. Dokonalosť je na svete. K modrej farbe sa hodia doplnky aj v striebornom prevedení. 

Chystáte sa na večeru s priateľom? Inou alternatívou by mohlo byť oblečenie pozostávajúce z vypasovanej sukne po kolená alebo tesne nad kolená s jemným výstrihom nad jedno koleno. Dobre vyzerajúca je sukňa v kombinácii z čiernej kože s bavlnou. K sukni sa hodí blúzka s výstrihom, koženková vypasovaná bunda a stredne veľká kabelka. Nezabudnite na šperky, bez nich by ste neboli trendy. 

Ženskosť, zvodnosť vyčaríte iba dobrým výberom k svojej postave.  

Na prechádzku alebo nákupy s priateľkou

Na prechádzku len tak mestom či na posedenie v uliciach v teplom počasí s kamarátkou dajte prednosť ležernému štýlu. 

Vypasované rifle alebo nohavice, ľahučká obuv, dierkované čižmičky alebo obuv športového štýlu. 

Na vrch koženkovú polokrátku bundu, kabelku v tvare obdĺžnika s dlhou rúčkou cez rameno. 

Aj blúzky sú teraz in. Čo sa týka vzorov, hodia sa kvetované blúzky s pásikmi, či kockami. V jednej blúzke rôzne vzory. V kontrastnej kombinácii s prúžkami, kockami sú hitom nielen počas slnečných, ale aj sychravých dní. 

Kombinujte vychytávky, môžete si to dovoliť aj keď nemáte už dvadsať rokov. Hodí sa to aj pre staršie dámy. Vzory s modrou, sivou, bielou aj červenou vás úprimne naladia, omladia a urobia z vás príťažlivejšiu dámu.